Mi re számít?
Ki ti la állja? Mi ti lát? 🪨
Találgasson,aztán ellenőrizze,hogy igaza!👆 Van
Nem jött be a poén,mert nem úgy jeleníti meg a videót ahogyan azt a szerkesztésben látni. Csak egy sziklafélét akartam hogy látszódjon,játszódjon,de a teljes kép látszik. A filmet nem David Attenborough készítette 😲 pedig elég természetes :))
"Azt akarom, hogy a világ lássa a művészetemet, és megmutassam a világnak,hogy mire vagyok képes. Azt akarom, hogy az emberek boldogok legyenek, amikor látják a művészet iránti szenvedélyemet."
- Alithia Haven Ramirez
A között amire számítok,és valójában lesz,különbség van. Már megvan a különbség?
Vannak olyanok akik ezt könnyen viselik,és olyanok is akiknek szinte elviselhetetlen ez a helyzet,ez a helyzet. Már az idő eltolódásában,"ugyanaz" sem ugyanaz. Agyunk állandóan "teszi össze" a valóságot hogy megértsük,és kipótolja a biztosan nem tudott dolgokat. Ott állunk egy-egy olyan helyzet előtt amire végképp nem számítottunk,és széttárjuk karunkat hogy ez meg hogy lehet!!
-Hogy lehet?
zenekészítők és gépek
Innen indulva jutottam a "K reál-mány"-ig ෴ K= kábítószernek minősül Csak saját felelősségre! 😊
Most is ki lehet próbálni,hogy azok alapján ami tud,gondolja meg mire számíthat,majd ellenőrizze ∲
Közvetítésem a következő rejtvény készítéséről:
Ebben nem csak alul van egy plusz sor,hanem felül is,ezért 4×15-s fősor lett. Már kész a tábla,és be vannak írva a fősorok,meg egy "Y" kezdődő szó. Most fogom majd átnézni,hogy melyik a legnehezebb része,hogy minél értelmesebb legyen a végeredmény,és minél kevesebb keverés. Ha a könnyűnél kezdeném,akkor a nehéz részeknél olyan bonyolulttá válna,hogy csökkentené az élvezetet.
Ez más területeken is megfigyelhető,hogy a bonyolultság megakasztja a dolgok megértését is. Amiről írok a (4×15)-ben, azt nemrég fedeztem fel,hogy "így" működik.Szerintem egy szép hasonlatot sikerült találnom,és nekem igaznak tűnik "ez" a megállapítás 😻
16×18-s négyzetrács (vízszint"×"függőleges) kell a rejtvényhez akkor,ha a számok (felső,és bal oldalon lévő részét is beleszámítjuk. Eddig nem ezt használtam,mert az alaphoz képest kibővült alul,és felül is. Amit meg lehet próbálni,hogy ránéz a táblára,megcsinálja a négyzetrácsot,és a számozást. A lukakat csak ellenőrzés végett nézi meg,és így izgalmasabb,mert nagyobb a tévedés esélye, A ceruza radír jobb mint a toll,mert nagyon megkavaró az eltávolíthatatlan,rosszul beírt dolog!
Majd lehet hogy folytatom a közvetítést,de nem biztos,és akkor a következő bejegyzésben megnézheti hogy milyen meghatározásokat sikerült gyártanom 👻
A világ jelenlegi népessége megtalálható a következőn,és ha az "itthon"-ra kattint belül,akkor más adatokat is találhat: