Már nem

🥄


Van egy "állandósult" elképzelése az embernek arról hogy milyen, és van az a "valóság" amit mindenki érzékel,így vagy úgy,aki észnél van. Egy régi  emlék került vetítésre bennem ma hajnalban,s még nem tudom,hogy mi dolgom vele.

Bár már, az már nem én vagyok,aki akkor voltam,de az "élet" nagy köröket ír le,s hogy valami "miért jut" az ember eszébe" azt sokszor önmaga sem tudja. Ott annál a történésnél volt egy töréspont (tört én és pont) ⭓ Így azt mondom utólag,hogy érthető,hogy miért történt az ami.
Az emlékezet működése egy labirintushoz hasonló, és akik "egyszerű" életet éltek,azoknak,ha akarnak valamire emlékezni,akkor viszonylag hamarabb elérhetik.Nem úgy azoknál,akiket a saját akaratuktól elsodortak a külső körülményeik,és nem hajtottak végre erőszakot,hogy visszajussanak 🐇


A képre kattintva a pestbuda.hu
🦖

en.mng.hu/zichymemorialhouse/
található a kép alatt.




Aki ellent tudott állni a "kísértésnek",és
nem,már nem érdekli a képekhez,és videókhoz rendelt tartalom,annak is van ajánlatom. A nő,és a robotok című kép alatt találhat egy olyan honlapot,ahonnan ezt másoltam ki,az életem kockáztatásával :)) "Magyarországon Mérei Ferenc, majd a még ma is élő lelkes tanítványai dolgozták ki a magyar változatot. De elég gyanús ugyebár, ha ennyiféle rendszer épülhet egyazon tesztre, ez kísértetiesen emlékeztet minket az asztrológia megannyi, olykor ellentétes variánsára. Csak a hit közös: a teszt mindent megmutat. A kérdés: kiről, kinek a fantáziájáról árulkodik? A vizsgáltéról vagy a vizsgálóéról."
 
 Szendi Gábor: A Rorschach teszt történetét (Pacateszt,ahol különböző "tintafoltokat" kell a vizsgált személynek meghatározni,hogy ő abban a pillanatban amikor vizsgálják,minek,milyennek érzékeli a foltokat.) mutatja be nekünk. Sok reklám van benne,de egyik sem villogó,ezért zavartalanul elolvasható,és érdemes is végigolvasni annak,akinek van elegendő türelme az olvasásokhoz.
 
 Be kell valljam,hogy én logikailag megalapozottabbnak tartom ezt az írását,mint valami olyan tesztet,ami az ember egy pillanatnyi állapotát felmérő kreál mányt (A "doodle" képén belül vannak nyilak ⇦  ⇰ amikre kattintva kikísérletezheti,hogy amiről először nem tudta (Mi az ?) ,de visszatérve az agyának már volt ideje arra,hogy adjon "1" megoldást.

kolcseykozpont.hu/kivalo-krealmany-a-pan-peter-avagy-a-sohasziget-titka-cimu-eloadasrol/ található a bejegyzés utolsó képe alatt. Tehát nem,már nem a képre kattintson,ha tesztelni akarja magát,hanem a "kreálmány"-ra,hogy felfedezhesse a saját Csupán Péter képzeletét!

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Harag harap?

A normális hozzáállás hatása