Képességérzékelés 💫

 

doodles.google/doodle/basketball-2012/

Ez egy egyszerű kosárlabda játék,ami nekem bejön,és szórakoztat. Kikapcsolhatja vele egy rövidebb ideig a "fontosabb" meggondolni valókat. Fix a mérete,és nem terjeszthető ki teljes képernyőre,de így is jópofa. Van egy másik,amiben focikapus lehet:
Ma reggel folytatom ezt a bejegyzést 05:20,és most nem tollal és papírra írom amiken filózok (gondolkodik, spekulál,hanem itt jelenítem meg a fogalmazásom alakulását: 💫 Sokszor van hogy "ráragadok" egy-egy témára,és azt alaposabban megvizsgálom,de közben ide-oda csapódok,mert közben lesz egy "jelenleg érdekesebb" dolog amiről összefüggések jutnak az eszembe. Úgyhogy itt "is" összevisszaságok lesznek a sejtéseim szerint,de majd meglátjuk. Úgy hagyom ahogy jön,ha nem nagyon zavar hogy úgy van,aztán eldönti az aki olvassa,hogy tetszik e neki ez a stílus,vagy nem.

Címnek a 'képességérzékelést' adtam,mert ezzel szeretnék foglalkozni,de szerintem hamar el fogok "tévedni" a témától,és másfelé fogok fókuszálni,így a téma változhat: Úgy gondolom,hogy a gyerekeket,akik a pályaválasztás előtt vannak,képességérzékelési megvizsgálással kéne segíteni 👷👸👮 ... Ezt lehet nagyon gagyi módon,egészen a legprofibb módokon művelni,de szerintem közben is fejlődhetne,alakulhatna ez,és hasznos lehetne.

Az információk típusain belül is vannak típusok.Egyéni ezeknek a felfogásának a mértéke. Különbözőségünk egyik meghatározója ez. 🗺️

 

és sokszor van hogy nem sikerül az amit  elképzelünk. Talán lehet ezekhez a helyzetekhez valamilyen "jó hozzáállást" kialakítani:










ed.ted.com/ted_ed_collections
van a kép alatt,és németül,de lefordíthatóan,különböző érdekes videók vannak lejátszási listákban.












Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Harag harap?

A normális hozzáállás hatása