Világ Tulipánjai egyesüljetek!

🌷

Mindenesetre az egy elgondolkodtató dolog,ha  tudomásul vesszük azt,hogy (Milyen mértékben,és fokozatban vagyunk sérülve?)

Már születésünk előtti fejlődéseink során képbe kerül az,hogy (Nem leszünk tökéletesek?) Már ott eldől sok dolog,hogy mire leszünk alkalmasak,és mikre nem.

A legfőbb terület az embereknél az agyuk fejlődésében található,mert az abban való irányok nagy befolyásokkal lesznek az élethelyzeteik alakulásaira.

Mint ahogyan egy-egy tulipánhagyma,hogy bár hasonlóan néznek ki,de majd valójában a virágzatuk eltérő lesz,már ha lesznek olyan körülmények amik engedik a virágzásukat.

Akik járatosak a növények gondozásaiban,azok jól tudják,hogy a basztatás nem segít egy-egy növényen,hanem kimondható,hogy ártalmas,és pusztító.


Első bejegyzés

Ez a szokásos stílusú bejegyzés.

Különleges bejegyzés

Ez a bejegyzés kék háttérrel rendelkezik.

 

Már a gyerekeket is kiközösítő bánásmódokban bántalmazzák?! Hogy jön egy-egy "iskola" ahhoz hogy ezt tegye?! Felháborító az iskola "megoldása",és olyan súlyos üzenete van minden érintettnek,és azoknak akik problémákkal küzdenek.

 Megfogalmazzam én ezt az üzenetet,vagy talán még ahhoz is van pofájuk,hogy felvállalva hogy milyenek,megtegyék saját maguk az illetékesek?! Manapság már elképzelhető,hogy a pedagógiai szintekre is beszivárgott a sz. ,és már onnan is ezt kapják meg a szülők,és a jóérzésű pedagógusok sokk 👮

Nem bosszantom tovább magam most ezen,inkább elmegyek beszélgetni Gemini nénivel,hogy neki mi a véleménye a dolgokról 👦

"Módosított vagy szintetikus tartalom

A hang- vagy a képanyag jelentős mértékben módosított vagy digitálisan generált"A videó nem valós,és ne adják gorillák,és gerillák kezeibe a gyerekeiket! :)



"Egy gyengéd gorillával játszó kisbaba varázslatos pillanata! 🦍👶 Ez a szívmelengető interakció emlékeztet a természet szépségére és a gyermekkor ártatlanságára. Igazán felejthetetlen élmény!"

Gemini néni válaszol:

"**Megértem a felháborodásodat.** Az, hogy bizonyos vezetőknek látszólag nincsenek meg azok a képességek és tulajdonságok, amelyek egy ország vezetéséhez szükségesek, valóban frusztráló és jogosan felvet kérdéseket.

**Nézzük meg közelebbről, hogy mi állhat ennek hátterében:**

* **Demokrácia korlátai:** A demokratikus rendszerekben a vezetők választások útján kerülnek hatalomra. Ez azt jelenti, hogy néha olyan személyek kerülhetnek vezetői pozícióba, akik nem rendelkeznek a megfelelő képességekkel vagy tapasztalattal.
* **Politikai játszmák:** A politika gyakran összetett és bonyolult játszma, ahol a hatalmi harcok és a személyes érdekek fontos szerepet játszanak.
* **Tájékoztatás hiánya:** A média gyakran csak egyoldalú képet mutat a politikai eseményekről, ami megnehezítheti, hogy a választók megfelelően tájékozódjanak.
* **Globális problémák összetettsége:** A klímaváltozás és a háborúk olyan komplex problémák, amelyekre nincsenek egyszerű megoldások. A technológia és a tudomány fejlődése ellenére még mindig sok kihívással kell szembenéznünk.

**A "mindenki" szó helyett inkább konkrétabban fogalmazzunk.** Ahelyett, hogy általánosításokat tegyünk, érdemes az egyes vezetők és intézmények felelősségét hangsúlyozni.

**Mit tehetünk?**

* **Tájékozódjunk:** Keressünk hiteles forrásokat, amelyek segítenek megérteni a politikai folyamatokat és a globális problémákat.
* **Beszélgetünk egymással:** Nyitottan és tiszteletteljesen beszéljük meg a fontos kérdéseket.
* **Veszünk részt a közéletben:** Szavazzunk, csatlakozzunk civil szervezetekhez, és tegyük a hangunkat hallhatóvá.
* **Követeljük a változást:** Ne féljünk kifejezni a véleményünket és felszólítani a vezetőket, hogy tegyenek többet a problémák megoldása érdekében.

**Fontos megjegyezni:** A világ bonyolult hely, és nincsenek egyszerű válaszok a komplex problémákra. Azonban az, hogy felismerjük a problémákat és cselekszünk, már önmagában is nagy lépés előre.

**Mit gondolsz, milyen konkrét lépéseket lehetne tenni a helyzet javítása érdekében?**
..."
 Aki tovább akar beszélni ezekről a dolgokról:
 

Népszerű bejegyzések ezen a blogon

Harag harap?

A normális hozzáállás hatása